Kargo & Teslimat

- TACHALI.COM sitesinden vermiş olduğunuz siparişleriniz Kargo veya Ambar firmaları aracılığı ile teslim edilir.

- Hiçbir Kargo / Ambar firmasıyla herhangi bir kar ortaklığımız veya organik bağımız yoktur. Çeşitli Kargo / Ambar firmaları ile anlaşılmakta olup önemli bir sorun olmadığı müddetçe siparişleriniz günün koşullarında en uygun fiyat veren firma ile gönderilir.

- Stok durumuna göre yola çıkan siparişlerinizin ulaşım bilgisi en geç iki gün önceden tarafınıza iletilir.

- Kargoya / Ambara verilen siparişlerin teslim süresi firmanın altyapı ve çalışma şartlarına bağlıdır ancak genellikle 2 gün sürmektedir.

- Kargo / Ambar firmaları tüm Türkiye genelinde şehir merkezlerine, istisnai olarak büyük ilçelere teslim yapabilmektedirler. Bunun haricinde bazı merkez dışı beldelere hiç gönderim yapılmamakta, yapılırsa bile dağıtıma göre 3-6 gün arası sürebilmektedir.

- Kargo / Ambar ücretleri verilen siparişe göre değişiklik gösterir. " Ücretsiz Kargo " anlaşması yapılan satışlarda kargo için hiçbir ücret alınmamaktadır. Ancak FABRİKA TESLİM satışlarımızda fiyatlara Kargo / Ambar bedelleri dahil değildir, alıcı tarafından ödenir.


- Kargo / Ambar ücretleri belirleme kriterleri firmaların tasarrufundadır. Yoğunluğa, mevsime, mesafeye göre fiyatları belirlemekteler ancak TAÇ HALI farklı firmalardan fiyatları toplayarak tarafınıza en uygun fiyatlarla ulaştırma çabasında olacaktır.

- Sizden aksi bir tercih gelmediği sürece firmamız anlaşmalı olarak SÜRAT Kargo ile çalışmaktadır ancak diğer Kargo firmaları ile gönderi imkanı da bulunmaktadır.


- Tüm sipariş gönderilerinden sonra müşterilerimizin gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ürünleri teslim almaları önemlidir. Ambalajında ve üründe önemli deformasyonlar söz konusu ise teslim almadan tutanak tutturmaları gerekir. Bu gibi durumlarda sıkıntı yaşanmaması amacıyla yetkilimize 0212 884 27 27 veya 0532 297 18 98 no'lu telefondan 08:00 - 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.