Hakkımızda

Cemevi Halısı ve Isıtma Sistemleri


Halı Dünyası' nın merkezi Isparta'da kurulan ve halı sektörüne yeni bir boyut kazandırmak ilkesiyle yolan çıkan TAÇ CAMİ HALILARI yıllanmış hantal rakiplerine inat, genç dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışıyla en kaliteli ürünü en uygun fiyata arz için çalışma hayatına faaliyet göstermektedir.


Taç Cemevi Halıları, en son teknoloji ve yeni üretim tesislerinde üretilirken aynı zamanda bu kaliteyi en uygun fiyattan sizlerle buluşturuyor. Son moda tasarımları ve eşsiz desenleriyle cemevi, halkevi ve mekanlarınıza farklı bir hava katıyor. Genel beğeni gözetilerek klasik ya da modern tarzda halıların yanı sıra, Cemevi ve mekanınızın boyutuna ve yoğunluğuna uygun her çeşit halıyı Taç Halı'da bulabilirsiniz. Birbirinden etkileyici Taç Halılarda kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf olup, esnek, sağlığınıza özen gösteren, kolay temizlenebilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir.


Halıları, arzu ettiğiniz desen, renk ve ölçüye göre de üretim yapabilmekteyiz. Siz isteyin, biz ayağınıza serelim.


İş ciddiyetine sahip olan deneyimli ekibimiz; Türkiye çapında birçok ibadet alanı ve yaşam alanlarınız için özel olarak yüksek kalitede hazırlanan halılarının satışını ve montajını başarıyla gerçekleştirmiştir. İster fabrikadan teslim ister yerinde montaj seçeneklerimizle, bize 0532 297 18 98 veya 0212 884 27 27 no'lu telefonlardan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Hizmetlerimiz:

  • Cemevi ve yurt halılarının satışı ve montajı
  • Halı altı ısıtma sistemlerinin satışı ve montajı
  • Karbon film ile cami ısıtması satışı ve montajı
  • Halıfleks Duvardan duvara bukle ve tüylü halıların satışı ve montajı